Cybergun AK47 Beta Spetsnaz sähköase
Bonuspisteet tästä tuotteesta: 3,80€ Lisätietoa
Tuotekoodi: 120913
Kaikki tuotteet lähtevät omasta varastosta, Suomesta
Toimitus 1–3 arkipäivässä
Osta nyt ja maksa myöhemmin laskulla tai osamaksulla
Sujuva ja taatusti suomalainen asiakaspalvelu
Cybergun AK47 Beta Spetsnaz on kompakti ja ketterä airsoft-replika legendaarisesta Kalashnikov AK47 -rynnäkkökivääristä. AK-sarja on yksi maailman tunnetuimmista aseperheistä, ja sen yksinkertainen sekä kestävä rakenne on tehnyt siitä ikonisen niin sotahistoriassa kuin populaarikulttuurissakin.
Tämä Beta Spetsnaz -versio on suunniteltu erityisesti pelaajille, jotka arvostavat AK-tyylistä asetta kompaktissa koossa. Lyhyempi piippu ja pienempi kokonaispituus tekevät aseesta erinomaisen vaihtoehdon CQB-peleihin sekä liikkuvaan pelityyliin.
Aseessa on lisensoidut Kalashnikov-merkinnät ja realistinen ulkonäkö. Piippu, laatikon kansi, tähtäimet ja monet pienemmät osat ovat metallia, mikä tuo aseeseen kestävyyttä ja autenttisen tuntuman. Etu- ja takatukki ovat kestävää polymeeriä, ja tukin sisälle mahtuu suurempikin akku.
Uudelleen muotoillun etutukin alapuolella on kisko lisävarusteiden, kuten etukahvan tai valaisimen kiinnittämistä varten. Suurempi AK74U-tyylinen liekinvaimennin viimeistelee aseen kompaktin ulkonäön. Piipun päässä on vakio 14 mm kierre äänenvaimentimelle tai tracer-yksikölle.
Ase toimitetaan 550 kuulan hicap-lippaalla joten ammuksia riittää pidempiinkin pelisessioihin. Pakkauksessa ovat mukana myös akku ja laturi, joten ase on käyttövalmis heti pakkauksesta.
Cybergunin AK-sarjan aseet ovat tunnettuja luotettavuudestaan ja hyvästä hinta-laatusuhteestaan, minkä ansiosta ne ovat erittäin suosittuja airsoft-harrastajien keskuudessa.
Huom. Ase toimitetaan extra lippaalla. Lisälippaan arvo 35,00 euroa.
-
Malli: Cybergun AK47 Beta Spetsnaz
-
Tyyppi: Sähköase (AEG)
-
Lipas: 550 kuulan hicap
-
Mukana: 2 lipasta
-
Pituus: 714 mm
-
Paino: 2865 g
-
Lähtönopeus: noin 115 m/s
-
Runko: Metalli ja polymeeri
-
Hop-up: Säädettävä
-
Kierre: -14 mm (äänenvaimentimelle)
-
Akku: mukana
-
Pakkaus sisältää: aseen, 2 lipasta, akun ja laturin
-
Tulitavat: Varmistettu / Kertatuli / Sarjatuli
Lähtönopeuslaskuri
Cybergun
Suositellaan käytettäväksi 0,25g kuulia.
Toimitetaan kahdella lippaalla.
6mm kuula-aseet eli airsoft-aseet (tunnetaan myös nimillä kuula-ase ja kuulapyssy) ampuvat 6 mm muovikuulia ja ovat suosittuja airsoft-harrastuksessa sekä harjoittelussa. Tästä kategoriasta löydät laajan valikoiman 6mm kuula-aseita eri käyttötarkoituksiin – aloittelijalle ja kokeneemmalle harrastajalle.
Valikoimaan kuuluu AEG-sähköaseita, kaasuaseita sekä CO2-kuula-aseita. AEG on helppo ja toimintavarma yleisvalinta, kaasu tarjoaa realistisemman tuntuman ja CO2 on suosittu erityisesti pistooleissa napakan toiminnan ansiosta. Käyttötarkoitus, pelialue ja omat mieltymykset ratkaisevat parhaan vaihtoehdon.
Käytitpä nimeä kuula-ase, kuulapyssy tai airsoft-ase, kyse on käytännössä samasta asiasta: 6mm kuula-aseesta. Muista aina käyttää asianmukaisia suojavarusteita ja noudattaa pelipaikan sääntöjä.
Säädettä Hop Up.
Akku ja laturi kuuluu pakettiin.
Ampuu sarjatulta.
Suurikapasiteettinen lipas. Lippaaseen mahtuu yleensä 200-600 kuulaa.
Aseessa on aidot lisenssillä tehdyt Kalashnikov-logot ja merkinnät.
Rattaisto on valmistettu metallista.
Ase toimii sähköllä.Yhteensopivat tuotteet
Varastossa
Aselaukku 96cm, vihreä